Biri beni durdursun! Maske

Cehennem Melekleri 4: Bir Noel Hikayesi izle

-

Expend4bles

7.4/ 10
1 3

Cehennem Melekleri 4: Bir Noel Hikayesi filminin bilgileri Expend4bles

5.2
Cehennem Melekleri 4: Bir Noel Hikayesi 5.2 Dublaj & Altyazı 2023 1080p
Film Süresi

103 Dakika

Ülke

ABD

KategoriAksiyon FilmleriGerilim FilmleriMacera Filmleri Yönetmen

Scott Waugh

Oyuncular

Jason Statham, 50 Cent, Megan Fox, Dolph Lundgren, Tony Jaa, Iko Uwais, Andy Garcia, Sylvester Stallone

Cehennem Melekleri 4: Bir Noel Hikayesi  (İngilizce: "The Expendables 4"), 2023 yılında vizyona girmesi planlanan bir aksiyon filmidir ve "Cehennem Melekleri" serisinin dördüncü filmidir. İşte filmin özgün özeti:

Film, "Cehennem Melekleri" ekibinin yeni bir görevle karşı karşıya gelmesini konu alır. Bu sefer, Rusya ile Amerika Birleşik Devletleri arasında patlak veren bir nükleer çatışmanın merkezindedirler. Bu çatışma, dünya genelinde büyük bir tehdit oluşturur ve ekibin bu tehlikeyi engellemek için harekete geçmesi gerekmektedir.

Başrollerde Sylvester Stallone (Barney Ross), Jason Statham (Lee Christmas), Dolph Lundgren (Gunner Jensen) ve Randy Couture (Toll Road) gibi önceki filmlerdeki karakterlerini yeniden canlandıran oyuncular bulunurken, yeni katılan oyuncular arasında Curtis "50 Cent" Jackson, Megan Fox, Andy Garcia, Tony Jaa, Eddie Hall, Sheila Shah, Jacob Scipio ve Levy Tran gibi isimler yer almaktadır.

Film, büyük ölçekli aksiyon sahneleri, çatışmalar ve gerilim dolu anlarla dolu olacak ve serinin önceki filmlerinden aksiyon severlere tanıdık bir deneyim sunmaya devam edecektir. "Cehennem Melekleri 4," 22 Eylül 2023 tarihinde vizyona girdi.. 

Filme Yorum Yaz