İntikam iyi bir şey değil Mathilda, unutmak daha iyi. Birini öldürdükten sonra hiçbir şey aynı kalmaz. Hayatın ebediyen değişir.' Leon: The Professional (1994)

Bay Jones izle

-

Mr. Jones

6.7/ 10
1 1

Bay Jones filminin bilgileri Mr. Jones

6.7
Bay Jones 6.7 Türkçe Dublaj 2019 1080p
Film Süresi

119 Dakika

Ülke

Poland

KategoriBiyografi FilmleriDram FilmleriGerilim FilmleriTarih Filmleri Yönetmen

Agnieszka Holland

Oyuncular

James Norton, Vanessa Kirby, Peter Sarsgaard, Joseph Mawle, Kenneth Cranham, Celyn Jones, Krzysztof Pieczyński, Beata Pozniak, Fenella Woolgar, Michalina Olszańska

Gareth Jones, İngiliz bir araştırmacı gazetecidir. Sovyet Rusya'yı ütopik bir ülke olarak gösterilen propagandalara karşı çıkmak için ülkeyi ziyaret eden Jones, gerçekte durumun beklendiği gibi olmadığını keşfeder. Stalin ile bir röportaj yapma çabalarının ortasında, Ukraynalı halkın büyük bir açlıkla karşı karşıya olduğunu fark eder.

Devletin uyguladığı kıtlık politikası sonucunda, 1932-1933 yılları arasında 3.9 milyon kişi hayatını kaybetmiştir. Jones, bu gerçeği dünyaya duyurmak ve Sovyet rejiminin karanlık yüzünü ortaya çıkarmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkar. Hikayesini yayınladıktan sonra, kıtlığı örtbas etmeye çalışan güçlere karşı mücadele etmek zorunda kalır.

Filme Yorum Yaz