Bazı mekânlar insanlar gibidir: bazıları parlar, bazıları parlamaz. The Shining (1980)

Cellat i izle

-

Shot Caller

7.3/ 10
1 1

Cellat i filminin bilgileri Shot Caller

7.3
Cellat i 7.3 Türkçe Dublaj 2017 1080p
Film Süresi

121 Dakika

Ülke

ABD

KategoriDram FilmleriGerilim FilmleriSuç Filmleri Yönetmen

Ric Roman Waugh

Oyuncular

Nikolaj Coster-Waldau, Omari Hardwick, Lake Bell, Jon Bernthal, Emory Cohen, Jeffrey Donovan, Evan Jones, Juan Pablo Raba

"Shot Caller" (2017), Ric Roman Waugh tarafından yönetilen bir suç-dram filmidir. Film, başarılı bir iş adamının uğradığı trajik bir olay sonucunda hapishane çetesi içinde yükselme hikayesini konu alır.

Filmde, Nikolaj Coster-Waldau, başarılı bir iş adamı olan Jacob Harlon karakterini canlandırır. Jacob, alkollü araç kullanırken bir trafik kazasına neden olur ve en yakın arkadaşı ölür. Sonucunda, bir yıldan uzun bir süre hapis cezası alır.

Hapishanede hayatta kalabilmek için bir çeteyle ittifak kurma kararı alır. Zamanla, Jacob'ın kişiliği değişir ve çete içindeki yerini sağlamlaştırır. Hapishaneden çıktığında ise, çetenin dış dünyadaki işlerini yürütmekle görevlendirilir. Eski yaşamına dönmek isteyen fakat çete tarafından sürekli tehdit altında olan Jacob, hayatta kalabilmek ve ailesini koruyabilmek için bir seçim yapmak zorunda kalır.

"Shot Caller", bireylerin hapse düştüğünde nasıl değişebileceğini ve zor durumlarda ne kadar ileri gidebileceğini keşfeden sert bir suç dramıdır. Film aynı zamanda Amerika'daki hapishane sistemini ve bunun bireyler üzerindeki etkisini de sorgular.

filmizlex iyi seyirler diler.. 

Filme Yorum Yaz