"Hayata anlam veren şey; ölümdür. Günlerinin sayılı olduğunu bilmektir." Doctor Strange (2016)

Çizmeli Kedi: Son Dilek izle

-

Puss in Boots: The Last Wish

7.9/ 10
1 1

Çizmeli Kedi: Son Dilek filminin bilgileri Puss in Boots: The Last Wish

7.9
Çizmeli Kedi: Son Dilek 7.9 Türkçe Altyazı 2023 1080p
Film Süresi

102 Dakika

Ülke

ABD

KategoriAnimasyon FilmleriKomedi FilmleriMacera Filmleri Yönetmen

Joel Crawford, Januel Mercado

Oyuncular

Antonio Banderas, Salma Hayek, Harvey Guillén, Florence Pugh, Olivia Colman, Ray Winstone, Samson Kayo, John Mulaney

"Çizmeli Kedi: Son Dilek", Charles Perrault'un klasik masalı "Puss in Boots"un modern bir uyarlamasıdır. Film, kurnaz bir çizmeli kedinin, sahibi genç bir prensin aşk hayatını düzeltmek için verdiği mücadeleyi konu alır.

Kedinin sahibi genç prens, aşık olduğu prensese evlenme teklif etmek istemektedir. Ancak prensesin babası, prensin yoksul bir adam olmasından dolayı evlenmelerine karşıdır. Bunun üzerine çizmeli kedi, prensin imdadına koşar ve ona prensesin kalbini kazanması için bir plan önerir.

Çizmeli kedi, prensesin babasıyla konuşarak onun prensin aslında zengin bir adam olduğunu düşünmesini sağlar. Ayrıca prensesin kalbini kazanmak için de bir dizi maceraya atılır. Bu maceralar sırasında prensin zenginliğinin sırrını açıklayacak bir dizi yalan söyler ve hileli planlar yapar.

Sonunda çizmeli kedi, prensesin kalbini kazanır ve prens, prensese evlenme teklif eder. Ancak prensesin babası, prensin gerçek yoksulluğunu öğrenince hala evliliklerine karşıdır. Bunun üzerine çizmeli kedi, son bir kez daha kurnazlığına başvurarak prensin hayatını kurtarır ve böylece prens ve prensesin mutlu bir şekilde evlenmelerini sağlar.

"Çizmeli Kedi: Son Dilek", klasik masalın modern bir uyarlaması olmasına rağmen, orijinal masalın ruhunu koruyarak kurnaz bir kedinin maceralarını anlatarak izleyicilere eğlenceli ve keyifli bir seyir deneyimi sunmaktadır.

filmizlex iyi seyirler diler.. 

Filme Yorum Yaz