Hangi noktaya gelince pes denmesi gerektiğini hiç düşündün mü? Umut etmekten vazgeçip gerçekleri görmeye başlamak gerektiğinde.. 8 Mil (2002)

Doktor Strange: Çoklu Evren Çılgınlığında izle

-

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

6.9/ 10
1 1

Doktor Strange: Çoklu Evren Çılgınlığında filminin bilgileri Doctor Strange in the Multiverse of Madness

6.9
Doktor Strange: Çoklu Evren Çılgınlığında 6.9 Türkçe Dublaj 2022 1080p
Film Süresi

126 Dakika

Ülke

ABD

KategoriAksiyon FilmleriFantastik FilmlerMacera FilmleriMarvel Filmleri Yönetmen

Sam Raimi

Oyuncular

Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Chiwetel Ejiofor, Benedict Wong, Xochitl Gomez, Rachel McAdams, Jett Klyne, Julian Hilliard

Doktor Strange: Çoklu Evren Çılgınlığın filminde , yeni ve eski olan tüm  mistik müttefiklerinin yardımıyla bilinmeyen bir hedefe yolculuk eden Doktor Strange'in macerlarını konu almaktadır.
 
Tam bir gizem olan yeni düşmanı ile karşı karşıya gelmiş durumdaki Doktor Strange, bu  sürede Çoklu Evrenin akıllara durgunluk veren, inanılması güç  ve tehlikeli alternatif gerçekliklerinde yol almaktadır.
 
"Doktor Strange"in devam filmi olan yapımda Sherlock dizisindeki kurgusal dedektif rolü ile ünlenmesinin ardından Wikileaks: Beşinci Kuvvet, Bilinmeze Doğru Star Trek ve The Imitation Game: Enigma gibi yapımlarda karşımıza çıkan Benedict Cumberbatch ünlü Doktor Strange'e bir kez daha hayat veriyor.
Filmin yönetmeni ise 63 Yaşındaki yaşlı kurt Sam Raimi'den başkası değil
 
Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Chiwetel Ejiofor, Benedict Wong, Xochitl Gomez, Rachel McAdams, Jett Klyne, Julian Hilliard gibi oyuncuların karakterlerine hayat verdiğini görmekteyiz. 
 
Filmizlex sizlere iyi seyirler diler.. 
Filme Yorum Yaz