"Hayata anlam veren şey; ölümdür. Günlerinin sayılı olduğunu bilmektir." Doctor Strange (2016)

Teen Wolf: The Movie izle

-

Teen Wolf: The Movie

5.5/ 10
1 1

Teen Wolf: The Movie filminin bilgileri Teen Wolf: The Movie

5.5
Teen Wolf: The Movie 5.5 Türkçe Altyazı 2023 1080p
Film Süresi

140 Dakika

Ülke

ABD

KategoriAksiyon FilmleriDram FilmleriFantastik Filmler Yönetmen

Russell Mulcahy

Oyuncular

Tyler Posey, Crystal Reed, Holland Roden, Tyler Hoechlin, Shelley Hennig, JR Bourne, Colton Haynes, Linden Ashby

"Teen Wolf: The Movie" (2023), Russell Mulcahy tarafından yönetilen ve Jeff Davis tarafından yazılan bir Amerikan doğaüstü gerilim drama filmidir. Film, MTV dizisi Teen Wolf'un devamı niteliğindedir ve çoğu oyuncunun rollerini yeniden canlandırdığı bir kadroya sahiptir. Bu oyuncular arasında Tyler Posey, Crystal Reed, Tyler Hoechlin, Holland Roden, Colton Haynes, Shelley Hennig, Dylan Sprayberry, Linden Ashby, Melissa Ponzio ve JR Bourne bulunmaktadır. Film, eski bir tehdidi California kasabasından koruyan kurtadam Scott McCall'ı (Posey) takip eder.

Konu: Beacon Hills'ten on beş yıl sonra Scott, şimdi Deaton'ın yeni kliniğine bitişik olan Los Angeles'ta bir hayvan barınağı işletiyor ve artık Malia ile bir ilişkisi yok. Lydia, San Francisco'da bir enerji şirketinde çalışır, bir otomobil kazasında Stiles'ın ölümünün tekrarlayan bir görüntüsünü aldıktan sonra Stiles ile ayrılmış ve banshee yeteneklerini kullanmamıştır. Derek, Malia ve Peter şimdi bir otomobil tamir atölyesi işletiyor, buradan Derek'in on beş yaşındaki oğlu Eli sürekli olarak Stiles'ın kullanılmayan Jeep'ini çalıyor. Küçük bir çocukken babasının kurtadam formunu gördüğünden travma geçiren Eli, dönüştüğü zaman bayılma krizleri geçiriyor, bu da diğer yeteneklerini engelliyor ve Derek ile ilişkisini geriyor. Malia son zamanlarda Parrish ile casual bir ilişkiye başlamış, Parrish ise onların gerçek bir çift olmaları konusunda sessizce hevesli. Mason, Beacon Hills polis gücüne katılmış, Derek de onlara doğaüstü bir danışman olarak hizmet ediyor. Liam Japonya'da yaşıyor ve kitsune kız arkadaşı Hikari Zhang ile bir restoran işletiyor ve Nogitsune'yi içeren urnu koruyorlar. Kapüşonlu bir figür restoranı saldırıyor ve Nogitsune'yi serbest bırakıyor, figür Nogitsune ile bir ittifak kuruyor.

Kapüşonlu figür, Beacon Hills ormanında bir kimyasal hızlandırıcı kullanarak çok sayıda yangın çıkarırken, Scott, Lydia ve Chris, ruhunun bardo'da hapsolduğunu ve onlar bir ritüel gerçekleştirmediği sürece geçemeyeceğini düşündükleri hayalet Allison'ın sıkıntı içinde olduğu vizyonları alır. Onlar da Jackson ile birlikte Beacon Hills'e döner, Jackson onlara kalan talimatları çözmede yardımcı olur. Dolunay sırasında, Scott, Lydia ve Malia, Allison'ın Oak Creek'teki ölüm yerindeki topraktan bir toprak örneği ve onu öldüren Oni'nin kılıcını Nemeton'a getirir, bu beklenmedik bir şekilde bilinçsiz Allison'ı canlandırır. Hastanede amnezi ile uyanır, ailesi ve Derek ile olan düşmanlıkları hakkında parçalı anıları dışında hiçbir şey hatırlamaz. Malia, Scott ve güvenlik görevlilerine saldırır ve kaçar.

Deaton, Nogitsune'nin Chris'i ele geçirdiğini ve Allison'ın vizyonlarına neden olarak Scott'ın paketini onu ölülerden geri getirmek için kandırdığını anlar. Nogitsune, Nemeton'un gücünü kullanarak fiziksel olarak belirir ve bir kitsune polis memurunu öldürür ve enerjilerini kullanarak dokuz Oni oluşturur. Daha sonra Allison'a yaklaşır, ona Scott'ın ailesini yok ettiğini iddia ederek ona Scott'ı ortadan kaldırmada yardımcı olmayı teklif eder. O, liseye Derek ve Eli'ye saldırır, ama Liam ve Hikari Derek'i kurtarırken, Allison Eli'yi otomobil tamir atölyesine kadar takip eder. Scott onu kurtarır ve o, Scott'ı ve Eli'yi ormanda takip ederken, Chris, Melissa ve Peter tarafından takip edilir. Scott, bir uçurum kenarında Allison ile yüzleşir, onunla konuşmaya çalışır ve en sonunda onunla bir kurtbane kaplı bıçakla kendini bıçaklamasına ve onu kasabanın stadyumunda oynanan bir lacrosse maçının olduğu yere, paketinin geri kalanını cezbetmek için onu kullanmasına izin verir. Onun anılarından daha fazlasını tetikler, ilişkilerinin bazı detaylarını içerir, ve o, Scott'a karşı Nogitsune ile bir ateşkes oluşturmak için ondaki kurtbane'i yakar.

 

Filmizlex iyi seyirler diler.. 

Filme Yorum Yaz