Bir kadın seni milyoner yapabilir mi? Evet! eğer bir milyardersen. Para Avcısı

Garez izle

-

Ju-on

6.7/ 10
1 1

Garez filminin bilgileri Ju-on

6.7
Garez 6.7 Türkçe Dublaj 2003 1080p
Film Süresi

92 Dakika

Ülke

Japonya

KategoriKorku Filmleri Yönetmen

Takashi Shimizu

Oyuncular

Megumi Okina, Misaki Itô, Misa Uehara, Yui Ichikawa, Kanji Tsuda, Kayoko Shibata, Yukako Kukuri, Shuri Matsuda

"Garez", genç bir kadın olan Grace (Sarah Michelle Gellar) etrafında dönen bir korku gerilim filmidir. Grace, nişanlısı Matthew (Jason Behr) ile birlikte Tokyo'ya taşınır. Ancak Grace, taşındıkları evde tuhaf ve ürkütücü olaylarla karşılaşmaya başlar.

Evdeki gizemli bir güç, Grace'i izlemekte ve ona zarar vermek için sürekli fırsat kollamaktadır. Korkunç hayaletler, karanlık gölgeler ve kâbus dolu rüyalar, Grace'in zihnini ve ruhunu ele geçirmeye başlar. Olaylar giderek artan bir gerilimle dolarken, Grace, geçmişin derinliklerinde yatan sırları ortaya çıkarmaya çalışır.

Grace, evin önceki sakinlerinin trajik geçmişlerini araştırırken, onları takip eden bir lanetin hedefi olduğunu keşfeder. Lanetin kökleri, eski Japon efsanelerine dayanan karanlık bir geçmişe uzanmaktadır. Grace'in lanetten kurtulabilmesi için, bu gizemli gücü yenmek ve kötülüğün kaynağını bulmak zorundadır.

"Garez", sürpriz dolu anlar, gerilim dolu sahneler ve atmosferik korku unsurlarıyla dolu bir korku filmidir. Grace'in içine düştüğü kâbusun derinliklerinde, izleyiciyi dehşete sürükleyen olaylar ve beklenmedik dönüşler yer alır. Sonuna kadar gerilim ve korku dolu bir yolculuk sunan "Garez", seyirciyi etkileyici bir korku deneyimine davet ediyor.

 

filmizlex iyi seyirler diler.. 

Filme Yorum Yaz