Bazı mekânlar insanlar gibidir: bazıları parlar, bazıları parlamaz. The Shining (1980)

Garez izle

-

呪怨

6.7/ 10
1 1

Garez filminin bilgileri 呪怨

6.7
Garez 6.7 Türkçe Altyazı 2002 1080p
Film Süresi

92 Dakika

Ülke

Japonya

KategoriKorku Filmleri Yönetmen

Kenji Shibasaki

Oyuncular

Megumi Okina, Misa Uehara, Yoji Tanaka, Misaki Itō, Kanji Tsuda, Shuri Matsuda, Kayoko Shibata, Yui Ichikawa, Yukako Kukuri, Takako Fuji

"Garez", genç bir kadın olan Grace (Sarah Michelle Gellar) etrafında dönen bir korku gerilim filmidir. Grace, nişanlısı Matthew (Jason Behr) ile birlikte Tokyo'ya taşınır. Ancak Grace, taşındıkları evde tuhaf ve ürkütücü olaylarla karşılaşmaya başlar.

Evdeki gizemli bir güç, Grace'i izlemekte ve ona zarar vermek için sürekli fırsat kollamaktadır. Korkunç hayaletler, karanlık gölgeler ve kâbus dolu rüyalar, Grace'in zihnini ve ruhunu ele geçirmeye başlar. Olaylar giderek artan bir gerilimle dolarken, Grace, geçmişin derinliklerinde yatan sırları ortaya çıkarmaya çalışır.

Grace, evin önceki sakinlerinin trajik geçmişlerini araştırırken, onları takip eden bir lanetin hedefi olduğunu keşfeder. Lanetin kökleri, eski Japon efsanelerine dayanan karanlık bir geçmişe uzanmaktadır. Grace'in lanetten kurtulabilmesi için, bu gizemli gücü yenmek ve kötülüğün kaynağını bulmak zorundadır.

"Garez", sürpriz dolu anlar, gerilim dolu sahneler ve atmosferik korku unsurlarıyla dolu bir korku filmidir. Grace'in içine düştüğü kâbusun derinliklerinde, izleyiciyi dehşete sürükleyen olaylar ve beklenmedik dönüşler yer alır. Sonuna kadar gerilim ve korku dolu bir yolculuk sunan "Garez", seyirciyi etkileyici bir korku deneyimine davet ediyor.

 

filmizlex iyi seyirler diler.. 

Filme Yorum Yaz
Yorumlar
korkucu avatar
Korkucu Misafir
16.04.2024
sabırsızlıkla bekliyoruz kral ju-on 2 de var 2003 yapımı onuda eklersen tr düb sana zahmet iyi günler
admin avatar
Admin Administrator
16.04.2024
selam ilgilenecim bir kaç gün içerisinde
korkucu avatar
Korkucu Misafir
15.04.2024
kral türkçe düblaj indirme linkini eklermisin düblaj açılmıyor altyazı film sana zahmet
tolga avatar
Tolga Misafir
14.04.2024
kral türkçe düblaj yüklermisin iyi günler
garez avatar
Garez Misafir
14.04.2024
baba allah için şu türkçe düblajı yüklermisin açılmıyor