Bir kadın seni milyoner yapabilir mi? Evet! eğer bir milyardersen. Para Avcısı

Hayat Güzel izle

-

A Beautiful Life

6.4/ 10
1 1

Hayat Güzel filminin bilgileri A Beautiful Life

6.4
Hayat Güzel 6.4 Dublaj & Altyazı 2023 1080p
Film Süresi

98 Dakika

Ülke

Danimarka

KategoriDram FilmleriMüzikal FilmleriRomantik filmler Yönetmen

Mehdi Avaz

Oyuncular

Christopher, Inga Ibsdotter Lilleaas, Christine Albeck Børge, Ardalan Esmaili, Sebastian Jessen, Paw Henriksen, Jonathan Harboe, Marie Askehave

"Mehdi Avaz'ın 'A Beautiful Life' adlı filmi, yetenekli bir şarkıcının hikayesini anlatan bir müzikal drama. Christopher'ın oynadığı Elliott adlı genç bir balıkçı ile tanışıyoruz, o, oldukça sıradan bir hayat sürmektedir. Düşük bir ücret karşılığında her gün çalışır, muhtemelen başka bir geçim yoluna aşina olmadığı içindir. Temelde, işinden şikayet etmeyen ama hayatının geri kalanını bu işi yaparak geçirmesi kaderinde olmayan bir işçi sınıfı kahramanıyla tanışıyoruz.

Elliot'ın hayatındaki değişimin nedeni filmde oldukça erken bir zamanda belli olur. Cenneti andıran bir sesi vardır ve birçoğunun sadece hayal edebileceği bir şekilde şarkı söyleyebilir. Bu, gizli yeteneğidir ve bu yetenek, kurulmuş bir müzik menajeri tarafından fark edilir. Christine Albeck Børge'nin canlandırdığı Suzanne, bir partide onun huzur verici sesini keşfeder. Elliot'ın her konuğun kalbini nasıl dokunabildiğini fark eder. Bu sayede, onun daha büyük bir kitle önüne çıkarıldığında sahip olabileceği potansiyeli anlar. Sonuç olarak, ona sıkıcı hayatından bir çıkış yolu sunar.

Elliot, alışık olduğundan daha fazla kazanma şansı için bu fırsata sarılır. Suzanne'ın evinde vakit geçirmesi gerektiği söylenir ve haftalık bazda ücret alacaktır. Patronu, bu durumun yeteneklerini daha iyi kullanacağını düşünür ve onu bu yolu izlemesi için motive eder. Bir süre sonra Elliot, işinin sadece rastgele şarkı söylemekten çok daha fazlasını içerdiğini anlar. Suzanne'ın merhum kocasının hayran kitlesi için daha fazla şarkı performansı ve kayıt yapması gerekmektedir.

Filme Yorum Yaz