Hayatı kontrol edecek her şeyden vazgeçtim. İkimiz için ve bir tek şey için yaşıyorum. Seni sevmek için seni mutlu etmek için. Şu anı en iyi şekilde yaşamak için… Sweet November (2001)

Özür Dilerim izle

-

Özür Dilerim

8.5/ 10
1 6

Özür Dilerim filminin bilgileri Özür Dilerim

4.6
Özür Dilerim 4.6 Yerli Film 2023 1080p
Film Süresi

110 Dakika

Ülke

Turkey

KategoriKomedi Filmleri Yönetmen

Ibrahim Büyükak

Oyuncular

Gümeç Alpay Aslan, Ibrahim Büyükak, Metin Coskun, Kerimcan Kamal, Gizem Karaca, Müfit Kayacan, Oguzhan Koç, Yeliz Kuvanci

Özür dilerim adlı film Yerli ve 2023 Yapımı bir filmdir filmin Hikayesi Bir bekçinin deniz fenerinde çalışması ve fenerden sosyal bir hataya atılmaya çalışan bir adamın hikayesi ;  Erkin adındanki genç adam otuzlu yaşlarda tek başına yaşayan tamamen yalnız bir bireydir.

Fazlası ile  kredi borcuna sahip olan ve bu borçların altında ezim ezim ezilen Erkin, bir gün dedesinin ölüm haberini alır. Huzur evinde yavaşayan ve orada hakkın rahmetine kavuşan dedesinin yanına giden erkini büyük bir süpriz beklemektedir.

İşin ucu mirasa dayanmaktadır dedesi miras şartı koşar ve yıllar önce tartıştıkları kardeşi ve eski nişanlısı olan hanımlardan özür dilemesi gerekmektedir. Kredi borçlarının bir hayli fazla oluşu ve bu borçları ödeme zorunluğundan dolayı erkin mecbur kalır ve bunu kabul eder. Dedesi erkinden Özür dilerim demesini beklemektedir 

Özür dilerim 2023 filmi yönetmen koltuğunda aynı zaman  filmde başrol oyuncusuda olan İbrahim Büyükak üstleniyor. kadroda yakından tanıdığımız bir çok isimde yer almaktadır . 

Filme Yorum Yaz