Bu maskenin altında bir yüz var. V For Vendetta

80 for Brady izle

-

80 for Brady

5.8/ 10
1 1

80 for Brady filminin bilgileri 80 for Brady

5.8
80 for Brady 5.8 Dublaj & Altyazı 2023 1080p
Film Süresi

98 Dakika

Ülke

ABD

KategoriDram FilmleriKomedi FilmleriSpor Filmleri Yönetmen

Kyle Marvin

Oyuncular

Lily Tomlin, Jane Fonda, Rita Moreno, Sally Field, Tom Brady, Billy Porter, Harry Hamlin, Guy Fieri

Filmin Konusu ise şöyle Tom Brady New England Patriots oyun kurucusu olan oyuncunun hayranlarını oynayan Lily Tomlin, Rita Moreno  Jane Fonda ve Sally Field'in başrolünü paylaştır spor komedisi.


Gerçek bir hikayeden uyarlanan film  Brady'i sahada görmek için 2018 2017 Super Bowl kupasını izlemek için giden 80 yaş üstü 4 kız arakdaşı konu almakta.

Filmin yönetmen koltuğunda oturan isim ise Kyle Marvin.  Marvin'in yönettiği spor komedisinde Billy Porter, Guy Fieri, Bob Balaban, Glynn Turman, Ron Funches, Jimmy O. Yang ve Harry Hamlin gibi sinema sektörünün güçlü ismileri yer almakta. 

New England Patriots uç oyuncusu olan Rob Gronkowski  top yakalayıcıları Danny Amendola ve Julian Edelman ile yeniden bir araya gelmiş olmasını haber alan Variety bunu haber yapıyor. Amendola, Gronkowski Edelman 2017'de şampiyon olan takımın önemli bir parçasıydı. 

Tom Brady, "Birlikte pek çok savaşın parçası olduk. Hiç, bir zaman birlikte bir film setinde olmamıştık, ama arada iken soyunma odasına geriye dönmüş gibi hissetmiştik.

Tom Brady, 199 Productions aracılığıyla "80 for Brady"nin yapımcılığını üstleniyor ve filmin 3 Şubat 2023'te vizyona girdi. 

 

Filmizlex sizlere iyi seyirler diler.. 

Filme Yorum Yaz