Bir kadın seni milyoner yapabilir mi? Evet! eğer bir milyardersen. Para Avcısı

Küçük adam izle

-

Little Man

4.5/ 10
1 1

Küçük adam filminin bilgileri Little Man

4.5
Küçük adam 4.5 2006 1080p
Film Süresi

98 Dakika

Ülke

ABD

KategoriKomedi FilmleriSuç Filmleri Yönetmen

Keenen Ivory Wayans

Oyuncular

Shawn Wayans, Marlon Wayans, Kerry Washington, John Witherspoon, Tracy Morgan, Lochlyn Munro, Chazz Palminteri, Molly Shannon

"Little Man" ya da Türkçe ismiyle "Küçük Adam", Amerikalı komedyen kardeşler Shawn Wayans ve Marlon Wayans'ın başrollerini paylaştığı, Keenen Ivory Wayans tarafından yönetilen ve 2006 yılında yayınlanan bir komedi filmidir. Filmin özeti aşağıdaki gibidir:

Calvin Simms (Marlon Wayans), boyu 1 metre olan, ancak sürekli altından kalkabileceği büyük işlere kalkışan bir soyguncudur. Suç ortağı Percy P (Tracy Morgan) ile birlikte, değerli bir elmas çalmayı planlarlar. Ancak soygun tam anlamıyla planlandığı gibi gitmez ve Calvin, elması saklamak için bir çare bulmak zorunda kalır.

Bu sırada, Darryl (Shawn Wayans) ve Vanessa Edwards (Kerry Washington) çifti, bir bebek sahibi olmanın hayallerini kurar. Calvin, onların hayalini gerçeğe dönüştürme fırsatı olarak görür ve bir bebek olarak saklanmaya karar verir. Calvin, elmayı saklamak için bebek bezine koyar ve kendisini Darryl ve Vanessa'nın evinin önünde bırakır. Çift, Calvin'i gerçek bir bebek zannedip onu evlat edinir.

Bundan sonra film, Calvin'in bir bebek gibi davranmaya çalışırken çıkardığı komik durumları ve Darryl ve Vanessa'nın Calvin'i gerçek bir bebek zannetmelerinden dolayı yaşadıkları zorlukları anlatır. Calvin, çiftin güvenini kazanmaya çalışırken, aynı zamanda elması almak için bir plan yapar. Ancak bu durum, çiftin kendisini gerçek bir aile olarak kabul etmesine neden olur ve Calvin'in duyguları karışır.

"Küçük Adam", Wayans kardeşlerin mizahi ve absürt komedi tarzını yansıtır. Eğlenceli ve komik bir hikayesi olan bu film, özellikle Wayans kardeşlerin hayranları tarafından beğenilmiştir.

Filme Yorum Yaz