"Dayanabileceğimizi sandığımızdan çok daha fazlasına dayanıyoruz." Frida (2002)

Code 8 izle

-

Code 8

6.1/ 10
1 1

Code 8 filminin bilgileri Code 8

6.1
Code 8 6.1 Türkçe Dublaj 2020 1080p
Film Süresi

98 Dakika

Ülke

Canada

KategoriAksiyon FilmleriDram FilmleriSuç Filmleri Yönetmen

Jeff Chan

Oyuncular

Kari Matchett, Robbie Amell, Penny Eizenga, Lawrence Bayne, Jai Jai Jones, Alex Mallari Jr., Shaun Benson, Sung Kang

"Code 8", 2019 yapımı bir bilim kurgu ve suç filmidir. Film, Jeff Chan tarafından yönetilmiş ve başrolünde Stephen Amell ve Robbie Amell yer almıştır.

Hikaye, yakın gelecekte geçmektedir ve insanlar arasında doğuştan gelen süper güçlere sahip olan "metahuman" adı verilen bir alt kültürün var olduğu bir dünyada geçer. Metahumanlar toplumun dışına itilmiş, ayrımcılığa uğramış ve suçla ilişkilendirilmişlerdir.

Connor Reed, metahuman bir işçidir ve annesinin sağlık sorunlarına yardımcı olabilmek için tehlikeli ve yasadışı işlere bulaşır. Bir yandan da daha iyi bir hayat sağlamak için mücadele eder. Bir gün, Connor, kaçak bir metahuman olan Garrett ile tanışır ve onun suç çetesine katılır.

Ancak, Connor ve Garrett'ın yolları polis memuru Alex Park ile kesişir. Alex, metahumanları avlayan ve kontrol altına almaya çalışan bir polis birimidir. Connor, annesinin tedavi masraflarını karşılayabilmek için daha tehlikeli soygunlara katılmaya başlar ve bu süreçte metahumanların da adalet için mücadele etmeleri gerektiğini fark eder.

"Code 8", aksiyon dolu sahneleri, bilim kurgu unsurları ve toplumsal mesajlarıyla dikkat çeken bir filmdir. İnsan doğasının, ayrımcılığın ve dayanışmanın temalarını ele alırken, metahumanların toplumdaki yerlerine ve adalet arayışlarına odaklanır.

filmizlex iyi seyirler diler.. 

Filme Yorum Yaz