'İngiltere'de bir söz vardır: Dumanın olduğu yerde ateş vardır.' James Bond- Rusya'dan Sevgilerle

Mother of the Bride izle

-

Mother of the Bride

8.0/ 10
1 1

Mother of the Bride filminin bilgileri Mother of the Bride

8.0
Mother of the Bride 8.0 Dublaj & Altyazı 2024 1080p
Film Süresi

89 Dakika

Ülke

ABD

KategoriKomedi FilmleriRomantik filmler Yönetmen

Mark Waters

Oyuncular

Brooke Shields, Miranda Cosgrove, Benjamin Bratt, Rachael Harris, Sean Teale, Chad Michael Murray, Wilson Cruz, Michael McDonald, Tasneem Roc, Dalip Sondhi

Mother of the Bride, 2024 senesinde vizyona giren bir romantik komedi filmidir. İzleyenlere adeta bir kahkaha tufanıo yaşatan Mother of the Bride, favoriler arasına girmeyi başarmıştır.

Lana, ömrünü kızına adamış, mücadeleci bir kadındır. Tek istediği ise kızını güvenilir biri ile evlendirmektir. Ancak, aldığı bir haber Lana'nın başından aşağı kaynar sular dökülmesine sebep olur. Kızı evleneceği kişiyi bulmuş ve annesine haber göndermiştir. Bu duruma engel olmak için yola çıkan Lana ikinci bir şok daha geçirir. Zira kızının evleneceği kişi, eski sevgilisidir.

Bunun gibi daha bir çok filme, Filmizlex farkı ve kalitesi ile ulaşabilirsiniz. Film dünyasının en önemli başyapıtlarını kesintisiz bir şekilde Filmizlex farkı ile izleyebilirsiniz. Yeni çıkan filmleri, en hızlı bir şekilde sizlere ulaştıran Filmizlex, filmseverlerin gözdesi olmaya devam ediyor.


1080P ve 4K kalitesinde yayınladığımız filmler sayesinde kendinizi bambaşka bir dünyada hissedebilir, sevdiklerinizle anın tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca duygu ve düşüncelerinizi yorumlarda belirterek, sizlere daha iyi bir hizmet sunmamızı sağlayabilirsiniz. Film istek butonumuzdan istediğiniz filmleri belirtmeniz durumunda en kısa sürede, istediğiniz film Filmizlex ekibi tarafından siteye eklenecektir. Filmizlex iyi seyirler diler.

Filme Yorum Yaz