Bu maskenin altında bir yüz var. V For Vendetta

Alcarràs izle

-

Alcarràs

7.0/ 10
1 1

Alcarràs filminin bilgileri Alcarràs

7.0
Alcarràs 7.0 Türkçe Altyazı 2022 1080p
Film Süresi

120 Dakika

Ülke

İspanya

KategoriDram FilmleriMacera Filmleri Yönetmen

Carla Simón, Sonia Castelo

Oyuncular

Josep Abad, Jordi Pujol Dolcet, Anna Otin, Albert Bosch, Xènia Roset, Ainet Jounou, Montse Oró, Carles Cabós

Alcarràs kısa özeti ise ; Rustik tarım alanının güzelliğini iletmek için birkaç durağan çekimle başlayan İspanyol yönetmen Carla Simón, ince ikinci özelliği "Alcarràs"ı, karakterlerinin yaşam tarzının sonunun başlangıcının bir önceden haber veren bir anla açıyor.

Film adını aldığı kasabada şeftali çiftçisi olan bir ailenin en küçük kızı Iris (Ainet Jounou), terk edilmiş bir araba içinde ikiz kuzenleriyle oynar - hayal gücüyle maceralar yaşamaktaki en sevdikleri yer burasıdır. Ancak, hayallerinin büyüsü, aracı bir tarladan kaldırmak için bir ekskavatörün kovası göründüğünde bozulur. Hem görsel hem de önem açısından, bu görüntü Jenga'da bir oyuncunun yapının dengesini bozan bir parçayı çektiği andır. Aynı şekilde, kıskanılacak dünyaları çökmek üzeredir.

Klanın evinin mutfakında, inatçı patrik Quimet (Jordi Pujol Dolcet) ve sakin yaşlı babası Rogelio (Josep Abad) tartışır. İspanyol İç Savaşı'ndan sonra üzerinde çalıştıkları toprak onlara ait değil, zengin toprak sahipleri olan Pinyols'a aittir ve onlar toprağı asla onlardan almayacaklarına dair söz vermişlerdir. Ancak sözleşme olmadan, Pinyol oğlu bu sözü geri almayı ve karlı solar panelleri kurmayı kararlaştırmıştır.

Filme Yorum Yaz