Hangi noktaya gelince pes denmesi gerektiğini hiç düşündün mü? Umut etmekten vazgeçip gerçekleri görmeye başlamak gerektiğinde.. 8 Mil (2002)

Korkuyorum izle

-

Beau Is Afraid

7.2/ 10
1 1

Korkuyorum filminin bilgileri Beau Is Afraid

7.2
Korkuyorum 7.2 Dublaj & Altyazı 2023 1080p
Film Süresi

179 Dakika

Ülke

ABD

KategoriDram FilmleriKomedi FilmleriKorku Filmleri Yönetmen

Ari Aster

Oyuncular

Joaquin Phoenix, Patti LuPone, Amy Ryan, Nathan Lane, Kylie Rogers, Denis Ménochet, Parker Posey, Zoe Lister-Jones

Korkuyorum filminin kısaca özeti ise;

Annesinin hayatını kaybetmesinin ardından doğduğu büyüdüğü yere doğru olağandışı bir yolculuğa çıkan  kahramanımız yolculuk sırasında hayatında hiç yüzleşmek istemediği korkularıyla yüzleşmek zorunda kalır.
 
Hikaye bu noktadan sonra ilginleşmektedir. Sizce kahramanımızın başına neler gelecektir?

Beau Wasserman, ünlü ve zengin bir iş kadını olan Mona'nın oğludur ve büyük bir konglomera imparatorluğu kurma sorumluluğunu taşır. Babasız bir şekilde büyür ve annesi, babasının Beau'nun gebe kalındığı gece bir orgazm nedeniyle oluşan bir kalp üfürümü sonucunda öldüğünü söyler. Bir tatilde annesiyle birlikte olan genç bir gençken, Beau Elaine adında bir kızla tanışır ve ona aşık olur. İkisi öpüşür ve yetişkin olduklarında tekrar buluşana kadar bakire kalma sözü verirler.

Yetişkin biri olarak, Beau son derece endişeli bir şekilde, suç oranının yüksek olduğu bir şehirde yalnız yaşamaktadır. Babasının ölüm yıldönümünde annesini görmek için bir uçuşa hazırlanırken, anahtarları ve bagajı kapısından çalındığı için uçağı kaçırır. Durumu açıklamak için annesini arar, ancak o onu reddeder. Geceyi delirmiş evsizler tarafından kilitli dışarıda geçirdikten sonra annesini aramaya çalışır, ancak ona yanıt veren bir UPS sürücüsü, annesinin bir kazada kafası kesildiğini söyler. Evde bir saldırgana, ardından bir polis memuruna ve bir katil tarafından şiddetli bir şekilde karşılaşmasının ardından, Beau bir yiyecek kamyonuyla çarpılır.

 
Filmizlex farkı ile 4K ve 1080P olarak izleyebilirsiniz. Filmizlex farkı ile daha bir çok yerli ve yabancı filme ulaşabilrsiniz. Film isteklerinizi bize yollayabilirsiniz. Filmler hakkında ki düşüncelerinizi yorum yaparak sizlere daha güzel hizmet sunmamıza yardımcı olabilirsiniz. Filmizlex iyi seyirler diler.
Filme Yorum Yaz