"Hayata anlam veren şey; ölümdür. Günlerinin sayılı olduğunu bilmektir." Doctor Strange (2016)

Conan 2 : Savaşçı Conan izle

-

Conan the Destroyer

6.1/ 10
1 1

Conan 2 : Savaşçı Conan filminin bilgileri Conan the Destroyer

6.1
Conan 2 : Savaşçı Conan 6.1 Türkçe Dublaj 1984 1080p
Film Süresi

103 Dakika

Ülke

ABD

KategoriAksiyon FilmleriFantastik FilmlerMacera Filmleri Yönetmen

Kevin Phipps

Oyuncular

Arnold Schwarzenegger, Olivia d'Abo, Grace Jones, Wilt Chamberlain, Tracey Walter, Mako, Sarah Douglas, Pat Roach, Jeff Corey, Sven-Ole Thorsen

Çok kötü bir insan olan kraliçe Taramis, genç prenses Jehnna'nın güvenli bir şekilde bir yolculuk yapabilmesi için Barbar Conan'a zorlu bir görev verir. Jehnna'ya eşlik etmesi için seçilen grup, Conan'ın yanı sıra siyahi kadın savaşçı Zula, büyücü Akiro ve sakar Malak gibi renkli karakterlerden oluşur. Bu ekip, doğal ve doğaüstü güçleri aşıp, Dagon'un Boynuzu adlı mistik bir nesneyi bulmak üzere uzun bir yolculuğa çıkar.

Ancak, grup Taramis'in gerçek planlarından habersizdir. Kraliçe, asıl niyetlerini Conan'a açıklamamış ve onları zorlu bir göreve sürüklemiştir. Yolda karşılaştıkları engeller, hem doğaüstü varlıkların hem de insan düşmanlarının saldırılarıyla mücadele etmelerine neden olur. Grup, Dagon'un Boynuzu'nu bulmak ve geri dönmek için bir araya gelir, ancak kraliçenin planları, maceranın beklenmedik bir şekilde karmaşık hale gelmesine yol açar.

Film, epik fantastik öğeleri, aksiyonu ve heyecanı bir araya getirerek, Conan'ın bir kez daha tehlikeli bir görev üstlenmesini ve arkadaşlarıyla birlikte mücadele etmesini anlatır.

Filme Yorum Yaz