Sen özür diledin diye benim acılarım geçmiyor. Kazablanka

3:10 Yuma Treni izle

-

3:10 to Yuma

7.2/ 10
1 1

3:10 Yuma Treni filminin bilgileri 3:10 to Yuma

7.7
3:10 Yuma Treni 7.7 Türkçe Dublaj 2007 1080p
Film Süresi

122 Dakika

Ülke

ABD

KategoriAksiyon FilmleriDram FilmleriSuç Filmleri Yönetmen

James Mangold

Oyuncular

Russell Crowe, Christian Bale, Ben Foster, Logan Lerman, Dallas Roberts, Peter Fonda, Vinessa Shaw, Alan Tudyk

3:10 Yuma Treni 2007 yapımı bir Amerikan western filmidir. Aşağıda filmin ana özeti verilmiştir:

Dan Evans, sakin bir hayat sürdüren bir çiftçidir ve mülkünü kaybetmek üzeredir. Mülkünü kurtarmak ve ailesine daha iyi bir yaşam sağlamak için bir trenle Yuma kasabasına gitmeyi düşünür. Yuma'ya gitmek için binmek üzere olduğu tren, ölümcül bir suçlu olan Ben Wade'i ve onun çetesini taşımaktadır. Wade, tutuklandıktan sonra Yuma'ya götürülerek adaletin önüne çıkarılacaktır.

Film, Dan Evans'ın gönüllü olarak Ben Wade'i Yuma'ya götürmeyi kabul etmesi ve bu tehlikeli yolculuk sırasında karşılaştığı zorlukları ele almaktadır. Dan, Wade'i Yuma'ya götürmek için bir grup kişiyle birlikte yola çıkar, ancak Wade'in çetesi tarafından sürekli olarak pusuya düşürülürler.

Dan ve Wade arasında bir tür tuhaf bir saygı ve etkileşim gelişirken, yolculuk boyunca çatışmalar ve tehlikelerle dolu anlar yaşanır. Wade'in çetesi, tutsaklarını kurtarmak için ellerinden geleni yapar ve Dan, sadece tren saat 3:10'a ulaşmakla kalmayıp aynı zamanda hayatta kalmak zorundadır.

3:10 Yuma Treni  karakter gelişimi, gerilim ve aksiyon sahneleriyle dolu bir western filmidir. Dan Evans'ı Russell Crowe ve Ben Wade'i Christian Bale canlandırmaktadır. Film, izleyicilere adalet, onur ve fedakarlık gibi temaları işleyerek sürükleyici bir hikaye sunar.

Filme Yorum Yaz