"Sen özür diledin diye benim acılarım geçmiyor." Casablanca (1942)

Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık izle

-

Kingdom of the Planet of the Apes

10.0/ 10
1 1

Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık filminin bilgileri Kingdom of the Planet of the Apes

8.0
Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık 8.0 Dublaj & Altyazı 2024 1080p
Ülke

ABD

KategoriAksiyon FilmleriBilim-Kurgu FilmleriMacera Filmleri Yönetmen

Josh Friedman

Oyuncular

Owen Teague, Freya Allan, Peter Macon, Kevin Durand, William H. Macy, Eka Darville, Travis Jeffery, Neil Sandilands, Sara Wiseman, Ras-Samuel Welda'abzgi

Wes Ball'un yönettiği bu film, Sezar'ın liderliğindeki maymunların saltanatının ardından geçen yılları anlatıyor. Gelecekteki birkaç nesil boyunca, maymunlar baskın tür olarak hayatta kalmayı başarmış ve uyumlu bir şekilde yaşam sürdürürken, insanlar ise gölgede yaşamaya mecbur kalmıştır. Artık dünya, insanoğlunun egemenliğinden ziyade maymunların hakimiyeti altındadır. Ancak bu yeni düzen, sadece fiziksel olarak değil, aynı zamanda toplumsal ve duygusal olarak da derin etkiler bırakmıştır.

İnsanlar, bir zamanlar hakim oldukları gezegendeki rollerini yeniden keşfetmeye çalışırken, maymunlar ise kendi aralarındaki liderlik mücadeleleriyle yüzleşmektedir. Bu karışık ve gerilim dolu dünya, izleyicileri bir keşif ve sorgulama yolculuğuna çıkarırken, insanlık ve maymunlar arasındaki karmaşık ilişkilerin dinamiklerini inceler. Wes Ball'un yönetimindeki bu film, sadece bilim kurgu ve aksiyonun ötesine geçerek, insan doğasının derinliklerine ve evrensel sorulara dokunan bir deneyim sunar.

Filme Yorum Yaz