"Dayanabileceğimizi sandığımızdan çok daha fazlasına dayanıyoruz." Frida (2002)

İnanılmaz Örümcek Adam 2 izle

-

The Amazing Spider-Man 2

6.5/ 10
1 1

İnanılmaz Örümcek Adam 2 filminin bilgileri The Amazing Spider-Man 2

6.6
İnanılmaz Örümcek Adam 2 6.6 Türkçe Dublaj 2014 1080p
Film Süresi

142 Dakika

Ülke

ABD

KategoriAksiyon FilmleriBilim-Kurgu FilmleriFantastik FilmlerMacera Filmleri Yönetmen

Marc Webb

Oyuncular

Andrew Garfield, Emma Stone, Jamie Foxx, Paul Giamatti, Dane DeHaan, Colm Feore, Felicity Jones, Sally Field

"İnanılmaz Örümcek Adam 2" (The Amazing Spider-Man 2), 2014 yılında çekilen bir süper kahraman filmidir. Marc Webb tarafından yönetilen film, Andrew Garfield'ın Peter Parker/Örümcek Adam rolünde olduğu devam filmidir. İşte film hakkında kısa bir özet:

Film, Peter Parker'ın süper kahraman kimliği olan Örümcek Adam olarak suçla mücadelesini sürdürdüğü bir dönemi konu alır. Peter, sevgilisi Gwen Stacy (Emma Stone) ile mutlu bir ilişki sürdürmekte, ancak geçmişindeki sırlar ve Gwen'in babasının ölümü ile ilgili sorumluluklarıyla yüzleşmektedir.

Aynı dönemde, yeni bir tehdit ortaya çıkar. Elektro olarak bilinen Max Dillon (Jamie Foxx), elektrik kontrolü yeteneği kazanır ve New York City'yi tehdit etmeye başlar. Aynı zamanda Peter'ın eski arkadaşı Harry Osborn (Dane DeHaan), babasının ölümünden sonra şirketi devralır ve kendisine gizli bir hastalık teşhisi konur. Harry, Örümcek Adam'ın özel bir maddeyi araştırmak için Oscorp'ta çalışması gerektiğine inanır.

Peter, Gwen ile olan ilişkisini sürdürürken, hem Elektro hem de Harry Osborn'un tehditleriyle başa çıkmak zorunda kalır. Ayrıca, ailesinin geçmişiyle ilgili yeni ipuçları keşfeder ve bu sırları aydınlatmaya çalışır.

"İnanılmaz Örümcek Adam 2," aksiyon dolu sahneleri, görsel efektleri ve karakter gelişimi ile dikkat çeker. Film, süper kahramanın kişisel yaşamı ile suçla mücadelesi arasındaki dengeyi ele alır. Andrew Garfield ve Emma Stone'ın performansları yine övgü almıştır.

Filme Yorum Yaz