Hangi noktaya gelince pes denmesi gerektiğini hiç düşündün mü? Umut etmekten vazgeçip gerçekleri görmeye başlamak gerektiğinde.. 8 Mil (2002)

Tito ve Uzaylılar izle

-

Tito e gli alieni

5.8/ 10
1 1

Tito ve Uzaylılar filminin bilgileri Tito e gli alieni

5.8
Tito ve Uzaylılar 5.8 Türkçe Dublaj 2018 1080p
Film Süresi

93 Dakika

Ülke

Italy

KategoriBilim-Kurgu FilmleriKomedi Filmleri Yönetmen

Paola Randi

Oyuncular

Valerio Mastandrea, Clémence Poésy, Luca Esposito, Chiara Stella Riccio, Miguel Herrera, John Keogh, Gianfelice Imparato, Natalie Spencer

"Tito Biondi, bir bilim adamıdır. Eşinin ölümü üzerine yasını hiçbir zaman tam olarak atlatamaz ve Nevada çölünde, dünyadan izole bir şekilde bir karavanda yaşar. Amerikan hükümeti için gizli bir proje üzerinde çalışmaktadır. Dünya ile tek bağlantısı, bölgedeki tek lokantada çalışan Stella'dır. Ancak bir gün, Anita (14) ve Küçük Tito (7) adlı torunlarını kabul etmek zorunda kalır. Aileleri öldükten sonra onunla yaşamak üzere yanına gönderilirler, efsanevi Amerikalı Amca'yı beklerken karşılarında oldukça depresif bir profesör, bir çöl, Stella... ve Area 51'in sırlarını bulurlar."

Bu film, aile, yas, izolasyon, bilim ve hükümet sırları gibi temaları ele alır. Ayrıca, kişisel çatışma ve gelişim ile büyük resmi birleştirmeye çalışan bir bilim kurgu hikayesidir. Ayrıca, çocuklar ve yetişkinler arasındaki farklı dünya görüşleri ve nasıl bir araya gelip anlaşabilecekleri üzerine de bir bakış sunar. Kendi içinde kapanan bir bilim adamı, dünyayı tekrar keşfetmek ve hayatın yeni bir anlamını bulmak için genç torunlarının yardımına ihtiyaç duyar.

Filme Yorum Yaz